Kazan Operatörleri Belgelendirme

ULUSAL YETERLİLİKLERDE SINAV VE BELGELENDİRME

"Gedik Eğitim Vakfı-Gedik Test Merkezi", Mesleki yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur. Ulusal Yeterliliklerinde Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk akreditasyon kurumu (TÜRKAK) tarafından ya da Avrupa Akreditasyon birliği bünyesinde çok taraflı tanıma anlaşması imzalamış başka akreditasyon kurumlarınca ilgili ulusal yeterliliklerde TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme , denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur.

  • 18UY0347-4 Buhar Kazanı Operatörü (Seviye 4)
  • 18UY0348-4 Kızgın Yağ Kazanı Operatörü (Seviye 4)
  • 18UY0349-3 Sıcak Su Kazanı Operatörü (Seviye 3)

 

GEV - GTM ve KBSB (Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği) işbirliği ile Türkiye’nin ilk Kazan Operatörleri Eğitim ve Belgelendirme Merkezi İstanbul Gedik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu içerisinde açılmıştır. Bu merkez ile sektöre eğitimli ve Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından belgelendirmiş kazan operatörleri kazandırarak ülkemizde kazanların belgeli operatörler tarafından kullanılmaları sağlanacaktır. Bu hedefle, GEV - GTM kapsam genişletmesini tamamlayarak ülkemiz sanayisine ve çalışanlarımıza kazan ve iş güvenliği artırılmış bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla kazan operatörü belgelendirme hizmetleri vermektedir.

GEV-GTM yetki sorgulama için,  tıklayınız.

Gedik Eğitim Vakfı 12.11.2015 tarihinde AB-0017-P akreditasyon numarası ile Türk akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 05.04.2016 tarihinde YB-0046 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır.

MYK Yetki Belgesi için tıklayınız.

MYK Yetki Kapsam Belgesi için tıklayınız.

Açıklamalar

*Fiyatlarımızda KDV dahildir.

*Adaylar sınav tarihinden en az 10 gün önce başvuru yapmaları gerekmektedir.

*Ücretlerin sınav tarihinden önce yatırılması gerekmektedir. Ücretleri yatmayan aday sınava alınmaz.

BANKA BİLGİLERİ

AKBANK T.A.Ş.

ALICI ADI: GEDİK EĞİTİM VAKFI

ŞUBE: 0868- PENDİK TİCARİ

HESAP NO: 0043430

IBAN: TR770004600868888000043430

Detaylı bilgi ve başvuru süreçleri hakkında bilgilendirme e-postası almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belgelendirme Hakkında