Hakkımızda

GEDİK EĞİTİM VAKFI

Gedik Eğitim Vakfı (GEV), 1994 yılında Halil Kaya GEDİK tarafından kurulmuştur. Kaynak teknolojileri alanında bugüne kadar 33500 kişiye eğitim veren GEV, sosyal sorumluluklar kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı’na kazandırdığı çeşitli okullar ve diğer hizmetlerden ötürü, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 2007 yılında Üstün Hizmet Ödülü’ne layık görülmüştür

GEV, 2008 yılında Uluslararası Kaynak Enstitüsü (IIW-International Institute of Welding) Türkiye sorumlusu olarak seçilmiştir ve ulusal amaçlar ve bütünlük içinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Gedik Test Merkezi (GTM); eğitim, belgelendirme ve endüstriyel hizmetler alanında 2009 yılında GEV İktisadi İşletmesi bünyesinde kurulmuştur. Alanında uzmanlaşmış teknik personel ve eğitmen kadrosuyla geniş bir yelpazede endüstriyel sektöre hizmet veren GTM, sahip olduğu modern laboratuvarları, eğitim sınıfları, üstün cihaz ve ekipmanları ile eğitim kalitesini ortaya koymaktadır.

VİZYONUMUZ

Personel Belgelendirme, Muayene ve diğer Endüstriyel Hizmetler faaliyetlerinde ulusal ve uluslararası ölçekte tercih edilen en güvenilir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

Kendini sürekli geliştiren bir anlayışla bağımsızlık, tarafsızlık, saydamlık ve gizlilik ilkeleri doğrultusunda, en güvenilir yöntemler ve alanında uzman personel ile sınav, belgelendirme, muayene hizmeti sunmak

NEDEN GEDİK TEST MERKEZİ?

Uluslararası Üyelik

2008 yılından bu yana Uluslararası Kaynak Enstitüsü Türkiye Sorumlu Üyeliğimizi sürdürmekteyiz.

Modern Laboratuvarlar

Uluslararası standartlardaki modern laboratuvarlarımızda kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Uzman Kadro

Uzmanlaşmış teknik ve eğitmen kadromuz

Ekipman Yeterliliği

Eğitim sınıfları, üstün cihaz ve araç gereç yeterliliği,modern laboratuvarları, eğitim sınıfları

Kalite Odaklı Hizmet Anlayışı

Eğitim, belgelendirme ve endüstriyel hizmetlerde kalite odaklı hizmet anlayışı

Akreditasyon ve Yetkili Kuruluş

TÜRKAK ve MYK kuruluşlarından akredite ve yetkilendirme alınmıştır.